Stahlmann Räder

Marka STAHLMANN RÄDER to nasza odpowiedź na niesłabnącą popularność stalowych felg jako trwałego i ekonomicznego rozwiązania dla każdego auta. Marka utworzona w 2010 roku wypracowała wysoką pozycję rynkową oferując jakość . Dzięki temu STAHLMANN RÄDER utrzymuje wysoką pozycję na rynku i zapewnia swoim Klientom wyroby gwarantujące jakość i niezawodność.

Najwyższa jakość

Gwarancja najwyższej jakości oraz niezawodność felg STAHLMANN RÄDER bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo ich użytkowania w ruchu drogowym. Kwestie te traktujemy priorytetowo i nie uznajemy tu żadnych kompromisów. Produkcja felg oparta jest o zaawansowane procesy technologiczne i zgodna z wszelkimi wymaganiami technicznymi odnoszącymi się do wytwarzania stalowych kół jezdnych.

Wszechstronne zastosowanie

Stalowe felgi to uznana i sprawdzona konstrukcja stosowana zarówno w pojazdach osobowych i użytkowych. Świetnie sprawdza się w codziennej eksploatacji, także w trudnych warunkach: na drogach o niższej klasie jakości jak i podczas jesienno-zimowej aury pogodowej. Felgi stalowe nie wymagają szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, a uzupełnione o odpowiednie kołpaki mogą stanowić doskonałą alternatywę dla felg aluminiowych.

Certyfikaty jakości

Najwyższe standardy wykonania potwierdzają certyfikaty JWL i VIA. 

TPMS Ready

Felgi stalowe STAHLMANN RÄDER są zaprojektowane tak, aby zapewnić montaż praktycznie każdego systemu TPMS opartego o czujniki ciśnienia, pochodzącego od wiodących producentów. TPMS, czyli system monitorowania powietrza w ogumieniu, przesyła informacje o ciśnieniu drogą radiową z czujników umieszczonych wewnątrz kół do komputera pokładowego. Umożliwia to kierowcy zareagowanie w czasie rzeczywistym na spadek ciśnienia w kole, co poprawia bezpieczeństwo i ekonomię jazdy.

Akcesoria do kół

Wraz z doborem modelu felgi konieczne jest dopasowanie odpowiednich mocowań. Z tego powodu oferujemy także szeroki zakres niezbędnych akcesoriów do felg uznanej marki Carbonado. Zaliczają się do nich: śruby, nakrętki, pierścienie centrujące, zawory, a także zestawy zabezpieczające felgi przed kradzieżą. Nasze akcesoria z linii Carbonado to kluczowe elementy decydujące o poprawnie zamontowanych i gotowych do jazdy kołach.

Dystrybucja

Dokładamy wszelkich starań, aby felgi stalowe STAHLMANN RÄDER zawsze docierały do odbiorców detalicznych i hurtowych szybko i na czas. Możliwe jest to dzięki przemyślanej logistyce i różnorodnym kanałom dystrybucji i obsługi klienta. Każda felga zapakowana jest w indywidualne opakowanie kartonowe, odpowiednio oznakowane i zapewniające właściwą ochronę zawartości w czasie transportu.